שאלות ותשובות

שאלות נפוצות

איכותו ויתרונותיו של "פטר-אין "עולים לאין ערך למוצרים מתחרים בשוק , בניגוד למוצרים אחרים המבוססים בעיקר משמני בסיס,ומדוללים עם מיים או גלצרין "פטר- אין "מורכב מעשרה סוגים שונים של צמחי מרפא טהורים באיכות וברמה הגבוהה ביותר, הידועים זה מאות בשנים בתור קוטלי פטריות . המוצר על בסיס שמן זית כתית מעולה בכבישה קרה. .הטיפול בשמן פשוט,יעיל,וקל, ! ללא צורך בחבישה ! שיוף קילוף או גזירה של הציפורן

משך הטיפול מאוד אינדיבידואלי ומשתנה מאדם לאדם בהתאם לכמה פרמטרים כגון : סוג הדם,וותק הפטריה, סוג הפטריה, אורח חיים, תזונה,וכד'.
למרות שאתם תראו שיפור כבר בחודש הראשון או השני, זה עלול לקחת 4 עד 6 חודשים או אפילו יותר,לציפורן החדשהשלכם לגדול לחלוטין.הציפורן הנגועה ופגועהתצמח להיות מוחלפת על ידי ציפורן חדשהובריאה. אם אומרו לכם שטיפול לוקח רקכמה ימים או שבועות, טוב, הגוף האנושיפשוט לא עובד ככה. ציפורניים חדשותתיקחנה זמן כדי ליצור ולצמוח.התהליך,מטבעו, הוא איטי. אם תוותרו מוקדם מדיההתקדמות תפסיק והפטרייה יכולה להדביק את הציפורניים הבריאות . הישתדלו לחשוף את הציפורניים שלכם לאור ואוויר לעתים קרובות ככל האפשר כדי לקדם צמיחהמהירה יותר ציפורן.

אופן השימוש בשמן פשוט מאוד וקל ! מטפטפים טיפה או שניים מהשמן לאיזור הפטריה ,פעמיים ביום רצוי ערב ובוקר, ופשוט עוזבים את השמן להיספג . אין צורך לא לחתוך,לשייף,לקלף או אפילו לחבוש את המקום!
בקבוק 30 מ"ל מכיל בערך 600 טיפות והוא מספיק בממוצע לטיפול של בין חודשיים לשלושה,(תלוי לפי מספר הציפורניים הנגועות).
בשלב הריאשון מטפלת הפורמולה בזיהום הפטרייתי של הציפורן או העור. בשלב שני לאחר שנפסק הזיהום הגוף מייצר מעצמו ריקמה חדשה ובריאה של ציפורן חדשה היוצאת מבסיס האצבע, ובשלב האחרון תוך כדי צמיחת הציפורן החדשה תתדחף החוצה את הציפרן הנגועה ומה שנותר זה רק לגזווז את הציפרן הנגועה החוצה..
לפי תקנון משרד הבריאות אין לייחס סגולות רפואיות לתכשיר קוסמטי כל עוד אין מחקר קליני המוכיח את יעילותו.על התכשיר "פטר-אין" עדין לא בוצע מחקר קליני,אולם על הצמחים המרכיבים אותו ישנם מחקרים המוכיחים את יעילותםבטיפול בכל סוגי הפטרת כפי שמופיע באתר.בנוסף יעילות התכשיר הוכחה ע"י אלפי לקוחות הממליצים על התכשיר..