פטר אין - לחיסול פטרת הציפרניים - לקוחות ממליצים
ברשיון משרד הבריאות                                                                                                 050-873-98-44                                                     
 
 

לקוחות ממליצים

דף הבית >> לקוחות ממליצים
פֶּאטֶר -אֵן
 טיפות הפלא  לחיסול פטריות בציפורניים.
 
היה לי ציפורניים צהובות כאלה, על כל האצבעות  הרגליים שלי. מאוד מכוער. אני רק בת 28, והרגליים שלי נראו כמו שהייתי בת 80 שנים.הריח היה די רע גם, חיפשתי ברשת ומצאתי שיש הרבה דברים מומלצים זה. אני בעד חומרים טבעיים והחלטתי לנסות. אני שמחה מאוד  שעשיתי זאת. זה כל כך הרבה יותר טוב ממה שהיה לפני כן. אני חושבת  שכאשר הציפורן החדשה תגדל, אני אהיה מסוגלת שוב  ללכת יחפה בים או בבריכה ,.הכאב כבר נעלם, והציפורניים לא מריחות יותר. כל יום זה משתפר.

רחל.ת, אשדוד
תודה לכם  על  שעזרתם לי להיפטר מהפטרייה שלי! יש לי בקבוק אחד שנשאר ואני שמח שאני משתמש  בשמן. כל סימן של פטרייה ואני מטפטף מייד מהשמן . מוצר נהדר!

יעקוב.ס, פתח-תקוה
 
"לאחר שנים רבות של חיפושים אחרי משהו טבעי לטיפול בפטרת בציפורניים, מצאתי אתכם, אני סובל כבר שנים רבות ולא מצאתי תרופה שתתן לי מענה לאורך זמן. בחסדי שמים מצאתי אתכם ומאז  ב"ה  הכל הסתדר" 
 
דוד, בני ברק
התחלתי לראות את הבעיות אחרי שעברתי למניקוריסטית חדשה. אהבתי מאוד את הקודמת  שלי, אבל היא הייתה יקרה מדי. זמן קצר לאחר מכן, התחלתי לשים לב שהציפורניים שלי היו מקבלות פריכות ושבירות. אז הם התחילו להיות צהובים. הלכתי לרופא העור, ונאמר לי שנדבקתי בפטרת ציפורניים. זה היה נורא. מעולם לא היה לי דבר כזה לפני כן. אני לא יודעת מה הייתי עושה אם לא הייתי מוצא את  פטר-אין הציל את חיי.
רבקה.ש, בני-ברק
 
גם אנחנו סבלנו מפטריות בציפורניים ומטיפולים כושלים שונים. התוודענו לבקבוקון "פטר-אין" .המכיל נוזל (במחיר סביר) על טהרת צמחים מן הטבע ומחולל פלאים ראינו שינוי בפטרת תוך זמן קצר ביותר.
 
א. בן שבת,  רמות-ירושלים.
 
חברה שלי  ניסתה את  פטר-אין וסיפרה לי  כמה נפלא זה היה. היתה לי פטריה  רק באצבע הקטנה של הרגל, אבל היא אמרה   לי שהפטרייה עלולה להתפשט לשאר האצבעות  אם אני לא היפטר ממנה., אני לא רוצה לקבל את זה על אצבעות  אחרות. אה, והיא אמרה  שזה לא ייעלם מעצמו. אז קניתי פטר-אין  והבעיה נפתרה. זה ניקה את הפטרייה שהייתה לי, ושום דבר לא הופיע על כל אצבעות אחרות. דבר גדול! 

אסתר.א, רחובות
זה עובד! אני לא יכול להאמין! זה עובד. הלוואי שהייתי יודע את זה היה כל כך קל להיפטר מפטריית ציפורן לפני. יש לי בקבוק נוסף עבור אם וכאשר הפטרייה שלי תחזור. אני לקוח נאמן (מאושר) עכשיו!

אבנר.כ, ביתר עלית
כל מה שאני יכולה לומר הוא, תודה לך! ניסיתי הכל ושום דבר לא התקרב "לפטר-אן". השמן הזה באמת נפטר מהפטרייה המגעילה שלי.קשה להאמין עכשיו שהיה לי אפילו את זה. אתם נהדרים!
מרים .א, קריית ספר
הבן שלי השיג  לי את המוצר שלכם  אחרי שהוא חפש ברשת. אני מודה  לך והבן שלי מודה לך. לקחתי כל מיני תרופות והלכתי לרופא פעמים רבות ללא תוצאות. התרופות רק עשו לי בחילות. פטר-אין היה דבר היחיד שעבד בשבילי!
שמואל.צ, חיפה
אני שחיין, כך שאני נכנס ויצא מחדר המקלחת כל הזמן. האם אתה יודע כמה מביך זה יכול להיות להסתובב עם ציפורניים שחורות? אני כנראה קבלתי את זה מאדם אחר בחדר ההלבשה. בכל מקרה, כאשר השתמשת  "פטר-אן"  זה היה הפעם הראשונה שראיתי כל שיפור. הרופא שלי נתן לי פעם לנסות  כדורים. הם גרמו לי בעיות בקיבה , היה עליי  לעצור. התחלתי להשתמש "פטר-אן"  על הציפורניים שלי לפני בערך 6 שבועות, ואתה יכול לראות את השיפור כבר. בקרוב, זה צריך להיות נעלם לגמרי.
ליאור . ד, רמת-גן
אתה באמת צריך לפרסם יותר. חפשתי באינטרנט ולאחר שחפרתי וחפרתי , מצאתי "פטר-אן". אתה המוצר השלישי שניסיתי ואני לא צריך לנסות משהו אחר. "פטר-אן" חיסל את פטרת הציפורניים שלי לעד.
עקיבא.ד, בית שמש
 
ניסיתי הרבה מוצרים לטיפול בפטריה בציפורן, כל החומרים גרמו לי לצריבות ולא פתרו את הבעיה לאורך זמן. מאז שגיליתי את פטר אין המצב השתפר לאין ערוך. בלי צריבות ובלי תופעות לוואי והכי חשוב טיפל בבעיה שלי מהשורש. תודה רבה לכם" 
 
שרה, מודיעין עלית
 
רק רציתי לכתוב לך כדי להגיד לך שהמוצר שלך עובד! פטר-אין חיסל את  פטרת הציפורניים שלי וזה היה ממש במצב גרוע . אני שמח שמצאתי באינטרנט את המוצר שלך. תמשיך את העבודה הטובה. זה שווה כל אגורה ששלמתי והיה שווה את הזמן והכסף שלא ללכת  לרופא.
יוסף .מ, אלעד
 
"כל התכשירים שניסיתי לא הועילו, במקרה הטוב נתנו פיתרון זמני, פטר אין חיסל את הבעיה ונתן לי פיתרון לאורך זמן" 
דורית.נ , עפולה
 

 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...